DUNE RESORT – KOMFORTOWA INWESTYCJA

Przyjęty program pozwala właścicielowi decydować, kiedy chce apartament wykorzystywać jako swój drugi dom, a kiedy oddać do dyspozycji gości.

Poznaj dodatkowe korzyści wynikające z możliwości swobodnego dysponowania apartamentami, pozwalające na nieograniczony wypoczynek i dodatkowe profity…

Inwestowanie w tzw. „second home” w długim okresie czasu jest bezpieczną formą lokowania kapitału, który przy odpowiednim zarządzaniu przynosi rzeczywiste zyski przy minimalnym ryzyku. Zakup apartamentu w  Dune to pewny i bezpieczny sposób inwestowania, charakteryzujący się wyższymi stopami zwrotu niż tradycyjne metody inwestowania.

Wynajem apartamentów Dune to przede wszystkim:

– wpływy wyższe niż przy wielu innych metodach inwestowania,

– kompleksowe zarządzanie  przez wyspecjalizowaną firmę bez konieczności angażowania właściciela,

– możliwość korzystania z własnego apartamentu w dowolnym terminie.

PRZEWIDYWANE WPŁYWY Z WYNAJMU APARTAMENTÓW

Apartament

1 POKOJOWY

40 600

złotych

Apartament

2 POKOJOWY

61 250

złotych

OPERATOR WYNAJMU

Program wynajmu realizowany jest we współpracy ze sprawdzonym operatorem specjalizującym się w zarządzaniu apartamentami luksusowymi.

Strona i wizualizacje mają charakter poglądowy, treści na niej zawarte mogą ulec zmianie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

ZAPYTAJ O APARTAMENT


Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×