PARTNER PRODUKCJI TELEWIZYJNYCH

Gwiazdy, kamery sztab ludzi oraz wielkie zaplecze techniczne zawsze towarzyszą organizacji takich produkcji telewizyjnych jak TOP MODEL stacji TVN.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA DOPEŁNIA OBRAZ

Doskonałe światło, zapierający dech w piersi widok uzupełniają to, co na pierwszym planie. Niezależnie czy jest to program kulinarny ze znanym wszystkim Pascalem Brodnickim, sesja mody marki Big Star czy prognoza pogody popularnej stacji.

WIDOWISKOWE WYDARZENIA SPORTOWE

Doping, emocje i pokaz zadziwiających umiejętności, nie tylko na wodzie. Właśnie to miejsce upodobali sobie najlepsi kitesurferzy z kraju i zagranicy. To na mieleńskiej plaży możemy obserwować ich zmagania podczas organizowanych tu co rok Mistrzostw Polski oraz Europy.

MIEJSCE SPOTKAŃ O CHARAKTERZE NIE TYLKO BIZNESOWYM

Przestrzenie kompleksu Dune Resort to także idealne miejsce dla zorganizowania wydarzeń o różnym charakterze jak eventowe wieczorne spotkania z partnerami po większe bale oraz uroczystości ślubne..

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Diana Butowska
tel. 513 122 686

ZAPYTAJ O APARTAMENT


Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×