DUNE GRAND OPENING

Oficjalnemu przecięciu wstęgi towarzyszył wzrok ponad 500 zaproszonych gości. W ten uroczysty sposób swoje funkcjonowanie rozpoczął kompleks Dune Resort.

PARTNER PRODUKCJI TELEWIZYJNYCH

Gwiazdy, kamery sztab ludzi oraz wielkie zaplecze techniczne zawsze towarzyszą organizacji takich produkcji telewizyjnych jak TOP MODEL stacji TVN.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA DOPEŁNIA OBRAZ

Doskonałe światło, zapierający dech w piersi widok uzupełniają to, co na pierwszym planie. Niezależnie czy jest to program kulinarny ze znanym wszystkim – Pascalem Brodnickim, sesja mody marki Big Star czy prognoza pogody popularnej stacji.

WIDOWISKOWE WYDARZENIA SPORTOWE

Doping, emocje i pokaz zadziwiających umiejętności, nie tylko na wodzie. Właśnie to miejsce upodobali sobie najlepsi kitesurferzy z kraju i zagranicy. To na mieleńskiej plaży możemy obserwować ich zmagania podczas organizowanych tu co rok Mistrzostw Polski oraz Europy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Diana Butowska
tel. 513 122 686

ZAPYTAJ O APARTAMENT


Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Firmus Markets Spółkę z o.o. z siedzibą w Mścicach dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży lokali mieszkalnych w ramach inwestycji realizowanych przez spółki z grupy Firmus na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT

Preferred time of contact

I learned about the offer from

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
X
X

Preferred time of contact

I learned about the offer from