DUNE RESORT – LUKSUS PRZY PLAŻY

Kompleks daje możliwość rozkoszowania się kąpielą  w krytych i otwartych basenach z zachwycającym widokiem na morze i pozwala zadbać o kondycję fizyczną w nowoczesnej sali fitness. Pragnienie smaku zaspokaja wyjątkowa Dune Restaurant Cafe Lounge z autorskim menu szefa kuchni.

KOMPLEKS BASENOWY

Z usytuowanych na tarasie otwartych basenów roztacza się wspaniały widok na Bałtyk. Podgrzewana woda  zapewnia komfort podczas podziwiania zachodów słońca nad morzem, a delikatne podświetlenie stwarza niezapomniany nastrój.

Kompleks krytych basenów dla dorosłych i dzieci, który powstaje w drugim etapie, pozwoli rozkoszować się kąpielą przez cały rok. Odprężająca moc hydromasażu w jacuzzi da ukojenie i przywróci energię.

DUNE RESTAURANT CAFE LOUNGE

Wyjątkowa restauracja w magicznym miejscu. Autorskie menu inspirowane podróżami szefa kuchni, to połączenie nowoczesnych trendów kulinarnych z tradycją. Przygotowywane na oczach gości potrawy komponowane są z najlepszych regionalnych i sezonowych produktów.

DUNE FITNESS

Intensywny styl życia, wymaga dbałości o kondycję fizyczną. Sprawne ciało i kreatywny umysł, dają poczucie szczęścia i spełnienia. Strefa Dune Fitness, wyposażona w nowoczesny sprzęt, zaspokaja potrzeby tych, dla których sport, to filozofia życia.

ZAPYTAJ O APARTAMENT


Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT

Preferowana pora kontaktu

O ofercie dowiedziałem się

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
X
X

Preferowana pora kontaktu

O ofercie dowiedziałem się