POŁĄCZENIE MARZEŃ, PASJI I CHĘCI DĄŻENIA DO PERFEKCJI

Właściciele oraz goście Resortu mają do dyspozycji 330 wyjątkowo zaaranżowanych apartamentów z dostępem do strefy rekreacyjnej z basenami, sauną i ekskluzywną salą fitness.

Do świata niezapomnianych wrażeń zaprasza również restauracja Dune Restaurant Cafe Lounge z przepięknym widokiem na Bałtyk.

Dune Resort to efekt pracy i pasji architektów studia SAS. Nowoczesna architektura zainspirowana nadmorskim krajobrazem. Lekka, przezroczysta bryła budynków wtopiona została w piaszczystą wydmę. Otwarta przestrzeń wzmaga poczucie obcowania z otaczającą przyrodą.

„Usytuowanie Dune Resort jest naprawdę wyjątkowe, a jakość architektury i poziom wykonania na najwyższym poziomie. Kiedy rozpoczynaliśmy prace wykonawcze, pojawiały się obiekcje, że budynki swymi gabarytami zdominują  Mielno. Tymczasem okazało się, że wpisały się one doskonale w otoczenie. Z perspektywy plaży i promenady są prawie niewidoczne i w niczym nie zakłócają perspektywy, a z kolei od strony apartamentów widok na morze jest wykorzystany maksymalnie”

– komentuje projektant Dr Marek Sietnicki ze studia SAS.

Duże przeszklenia oraz tarasy pozwalają na podziwianie krajobrazu zarówno podczas upalnego lata jak i śnieżnej zimy.

Wnętrza gotowych do zamieszkania apartamentów oddają klimat nadmorskiego kurortu. Dominują naturalne beże, szarości i biele. W połączeniu ze szlachetnymi gatunkami drewna i kamieni dają poczucie spokoju i harmonii.

INWESTOR FIRMUS GROUP – JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Firmus jest grupą spółek deweloperskich operujących na Pomorzu Środkowym, w Mielnie i okolicach. Wybudował dotąd w Mielnie apartamentowce Tarasy, kompleks Rezydencja Park, Rezydencja Park Rodzinna I i II oraz Dune Resort. Obecnie prowadzi budowę apartamentowców Molo Park, Rezydencji Park Orła i Kopernika.

GENERALNY WYKONAWCA
NADZÓR BUDOWLANY
BANK FINANSUJĄCY
ARCHITEKCI
ZAPYTAJ O APARTAMENT


Preferowana pora kontaktu


O ofercie dowiedziałem się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności

×
ZAPYTAJ O APARTAMENT
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×